+90 384 271 29 98
trendefr
Our Social Media Accounts

Tivibu indir

Anasayfa » Tivibu indir

Tivibu indiren milyonlarca kişiden biri olmak isterseniz bunun çok büyük avantajları olduğunu bilmelisiniz. Tivibu internet üzerinden film izlemeyi, dizi takip etmeyi seven biriyseniz bilgisayarın küçük ekranına sıkışıp kalmak yerine televizyon ekranlarınızı tercih edebilirsiniz. Televizyon ekranlarında Tivibu indirip takip etmenin çok daha büyük faydaları vardır. Bu faydalardan ilki yüzlerce kanal seçeneğinin bulunmasıdır.

Birkaç televizyon kanalından sıkılanlar için Tivibu yüzlerce alternatif sunmaktadır. İlgi alanınıza her ne ise buna yönelik doğrudan binlerce kanal olduğundan emin olabilirsiniz. Spor, sinema, yabancı sinema, yerli sinema, hobi, belgesel gibi onlarca konuda hazırlanmış pek çok içeriği kolay şekilde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Tivibu Nedir?

Tivibu için Televizyon izleme programı tanımı yapılabilmektedir. Televizyon izlemekten zevk alıyorsanız bu programla istediğinizi birkaç dakika içinde kolayca elde edebilirsiniz. Programın birçok kişi tarafından defalarca kez tercih edilmesinin temel nedenlerinden bir tanesi de durdurma ve devam ettirme özelliğidir. Yayın anında sahneden herhangi bir şey kaçırmak istemezseniz hemen durdurup anında bekletebilirsiniz. Daha sonra kaldığınız yerden devam edebilme şansınız bulunmaktadır.

Televizyon izleme programı olarak birçok açıdan avantaj sahibi olan Tivibu aynı zamanda kaydetme özelliği de sunmaktadır. İzlediklerinizden bir arşiv oluşturmak isterseniz Tivibu ile bu arşivi hayata geçirebilirsiniz.

Tivibu Özellikleri

Tivibu abonelik durumunuza bağlı olarak birbirinden farklı hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de seç izle uygulamasıdır. Dilediğinizi, istediğiniz anda seçip hızlı şekilde bağlantı elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Özelliklerinden bir diğeri kiralama olan Tivibu, bu özelliği ile pek çok kişinin deneyim elde etmesine izin vermektedir. Kaçırmak istemediğiniz tüm dizi ve filmleri bu program sayesinde anında takip edebilirsiniz. Üstelik sonrası için birçok alternatif de sizleri beklemektedir.

Tivibu İndir

Tivibu indirip kullanabilmek için öncelikle abonelik temin etmeniz gerekmektedir. Programın en sık şikâyet alan konularından biri ücretsiz olmamasıdır. Her ne kadar tamamı ücretsiz olma ihtimali olmasa da deneyimleme konusunda ücretsiz paket oluşturulması sıkça dile getirilmektedir.

Tivibu’yu değerlendirmek, izlemek isteyen kişiler TTNET üyesi olmak zorundadır. TTNET üyeliğinizin olmaması halinde paketten ve programdan yararlanabilme gibi bir şans da tanınmamaktadır.

Tivibu
Tivibu Apk
Tivibu ios